Ingerasul meu -Totul despre familie si bebe
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Ingerasul meu -Totul despre familie si bebe

 
Pagina de startPagina de start  AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 recoltare celule stem la nastere?

In jos 
AutorMesaj
miriam
moderator2
moderator2
miriam


Numarul mesajelor : 3
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 26/01/2011

recoltare celule stem la nastere? Empty
MesajSubiect: recoltare celule stem la nastere?   recoltare celule stem la nastere? EmptyMier Ian 26, 2011 12:08 pm

buna mamici.. eu sunt o burtica de fetita si vreau sa va intreb care, cum, de ce si cu cine ati recoltate celule stem... as vrea si eu insa deocamdata sunt in cercetari. voi ati facut?
Sus In jos
miriam
moderator2
moderator2
miriam


Numarul mesajelor : 3
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 26/01/2011

recoltare celule stem la nastere? Empty
MesajSubiect: Recoltare celule stem   recoltare celule stem la nastere? EmptyJoi Aug 04, 2011 2:39 pm

Am nascut intre timp de cand am scris postarea asta si am recoltat si celule stem :)
Dupa ce am devorat orice informatie exista pe aceasta tema si am intrebat pe cine am stiut mai bine am nascut si recoltat in Bucuresti la maternitate privata. Mi s-a parut cea mai buna decizie.. La Regina Maria m-am simtit foarte bine tratata si mediul f ospitalier iar recoltarea tot cu ei am facut-o.. celulele stem ale fetitei mele sunt in siguranta.
Nu stiu daca mai sunt mamici interesate de acest subiect, daca doriti va pot da mai mult info sau puteti vedea direct pe site-ul lor preturi si promotii: http://reginamaria.ro/celulestem/
Sus In jos
 
recoltare celule stem la nastere?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ce alegem nasterea normala sau cezariana?
» zile de nastere mamici si tatici
» Zi nastere Alexandru - Gabriel
» cum sa slabim dupa nastere .diete

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Ingerasul meu -Totul despre familie si bebe :: Vreau un bebe :: Despre sarcina-
Mergi direct la: