Ingerasul meu -Totul despre familie si bebe
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Ingerasul meu -Totul despre familie si bebe

 
Pagina de startPagina de start  AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Ajutorrrrrrrrrrrrrrrrr , vreau un bebe!!!!!!

In jos 
+11
lucianasimona
nikosicris
Karmin
cristinarat
ankka
laly
marynecula
janet
mycka_rose
olteanca
ramona
15 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Rebek
bebelus
bebelus
Rebek


Numarul mesajelor : 66
Varsta : 35
Localizare : constanta
Data de inscriere : 27/01/2009

Ajutorrrrrrrrrrrrrrrrr , vreau un bebe!!!!!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ajutorrrrrrrrrrrrrrrrr , vreau un bebe!!!!!!   Ajutorrrrrrrrrrrrrrrrr , vreau un bebe!!!!!! - Pagina 2 EmptySam Ian 31, 2009 1:53 am

Bbik mea s`a "prins"intr`un concediu la mare...in barcelona..: Very Happy chiar dak nu eram pregatitzi...fiind prea tineri,dar asa a fost sa fie..akum are 10 luni si nu regret absolut nimik..sper sa te auzim cu vesti bune kt de curand.. 91
Sus In jos
laly
administrator
administrator
laly


Numarul mesajelor : 1563
Varsta : 47
Localizare : South Milwaukee - Wisconsin- USA
Data de inscriere : 14/01/2008

Ajutorrrrrrrrrrrrrrrrr , vreau un bebe!!!!!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ajutorrrrrrrrrrrrrrrrr , vreau un bebe!!!!!!   Ajutorrrrrrrrrrrrrrrrr , vreau un bebe!!!!!! - Pagina 2 EmptyJoi Feb 12, 2009 10:21 pm

nu-i nimic daca erati tineri , asa a fost scris acolo sus, cand va fi mare va avea o mamica tinerica, ca doua surori Cool
Sus In jos
https://bebe.forum.st
 
Ajutorrrrrrrrrrrrrrrrr , vreau un bebe!!!!!!
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Mami , vreau sa fiu vedeta!!!
» Mami vreau boboane , la cumparaturi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
» MAMI VREAU O PAPUSA .....DESI SUNT BAIETEL
» bebe II
» ce va fi bebe cand va fi mare?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Ingerasul meu -Totul despre familie si bebe :: Vreau un bebe :: Totul despre preconceptie-
Mergi direct la: