Ingerasul meu -Totul despre familie si bebe
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Ingerasul meu -Totul despre familie si bebe

 
Pagina de startPagina de start  AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Cine cedeaza primul?

In jos 
+2
cristinarat
roxana23
6 participan?i
AutorMesaj
roxana23
administrator
administrator
roxana23


Numarul mesajelor : 529
Varsta : 39
Localizare : pitesti
Data de inscriere : 22/01/2008

Cine cedeaza primul? Empty
MesajSubiect: Cine cedeaza primul?   Cine cedeaza primul? EmptySam Mar 22, 2008 3:19 am

sunt momente in viat cand iti pare rau ca nu ai cedat la o cearta si din cauza acestui fapt sa ajuns chiar sa va jigniti.Voi cum procedati ?Cedati sau asteptati ca partenerul sa faca acest lucru
Sus In jos
http://www.ingerasulmeu.com
cristinarat
graviduta noastra
graviduta noastra
cristinarat


Numarul mesajelor : 918
Varsta : 43
Localizare : arad
Data de inscriere : 21/02/2008

Cine cedeaza primul? Empty
MesajSubiect: Re: Cine cedeaza primul?   Cine cedeaza primul? EmptyMier Mar 26, 2008 4:41 pm

E o tema interesanta. Noi amandoi avem caractere puternice si suntetm agitati mai tot timpul. De cedata cedam amandoi dupa un moment dat. Dar de aia s-a intamplat sa ne mai jignim, si ne-a parut tare tare rau. Eu ma intreb daca stiu cand trebuie sa cedez si de cate ori. (nu de alta dar nu poti ceda mereu, nu?)
Sus In jos
janet
moderator1
moderator1
janet


Numarul mesajelor : 2141
Varsta : 50
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 26/01/2008

Cine cedeaza primul? Empty
MesajSubiect: Re: Cine cedeaza primul?   Cine cedeaza primul? EmptyVin Mar 28, 2008 1:03 pm

Eu prefer sa cedez pe moment , daca discutiile tind sa se incinga prea tare . Dupa ce se mai calmeaza spiritele , readuc problema in discutie .
Uneori gasim o cale de mijloc , alteori nu . Ceea ce ma deranjeaza foarte tare este ca , in ultimul timp , cedeaza el . Dar doar de forma , pt a evita cicaleala evil , continuand sa faca tot cum vrea el .
Sus In jos
laly
administrator
administrator
laly


Numarul mesajelor : 1563
Varsta : 47
Localizare : South Milwaukee - Wisconsin- USA
Data de inscriere : 14/01/2008

Cine cedeaza primul? Empty
MesajSubiect: Re: Cine cedeaza primul?   Cine cedeaza primul? EmptyVin Mar 28, 2008 6:44 pm

barbatii astea Shocked
Sus In jos
https://bebe.forum.st
Giulyana
bebelus
bebelus
Giulyana


Numarul mesajelor : 41
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/04/2008

Cine cedeaza primul? Empty
MesajSubiect: Re: Cine cedeaza primul?   Cine cedeaza primul? EmptyMar Apr 08, 2008 11:04 am

noi nu certam mai deloc. sincer. ne iubim mult de tot.,dar mai sunt mici scapari in care mai fac eu pe suparata( dar mai mult asa de dragul impacarii).si tot eu cedez prima. cand il vad cum vine la mine cu zambetul de copil nevinovat cum sa mai fiu eu suparata.ma topeste pe loc.
Sus In jos
cristina strete
bebbelus
bebbelus
cristina strete


Numarul mesajelor : 1042
Varsta : 41
Localizare : LISABONA
Data de inscriere : 21/02/2008

Cine cedeaza primul? Empty
MesajSubiect: Re: Cine cedeaza primul?   Cine cedeaza primul? EmptyVin Aug 01, 2008 12:36 am

rar se intampla sa cedez eu. sunt mai impulsiva si mai artagoasa,sotul meu in schimb ii tare calm,el aplaneaza lucrurile imediat
Sus In jos
laly
administrator
administrator
laly


Numarul mesajelor : 1563
Varsta : 47
Localizare : South Milwaukee - Wisconsin- USA
Data de inscriere : 14/01/2008

Cine cedeaza primul? Empty
MesajSubiect: Re: Cine cedeaza primul?   Cine cedeaza primul? EmptyVin Aug 01, 2008 12:55 am

de obicei eu sunt prima care cedez, dar dupa ce lucrurile se calmeaza nu ma las pana nu spun ce am de spus
Sus In jos
https://bebe.forum.st
Continut sponsorizat





Cine cedeaza primul? Empty
MesajSubiect: Re: Cine cedeaza primul?   Cine cedeaza primul? Empty

Sus In jos
 
Cine cedeaza primul?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Care a fost primul cuvant al lui BB ?
» De cine sa ne ferim?
» Unde si cu cine ati nascut?
» Cum ii explicati cine e Doamne Doamne!!!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Ingerasul meu -Totul despre familie si bebe :: Familia :: Cum ne mentinem familia fericita-
Mergi direct la: