Ingerasul meu -Totul despre familie si bebe
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Ingerasul meu -Totul despre familie si bebe

 
Pagina de startPagina de start  AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Cate cuvinte avem in dictionar

In jos 
+5
cristinarat
gabi_gino2005
laly
janet
roxana23
9 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
roxana23
administrator
administrator
roxana23


Numarul mesajelor : 529
Varsta : 39
Localizare : pitesti
Data de inscriere : 22/01/2008

Cate cuvinte avem in dictionar - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cate cuvinte avem in dictionar   Cate cuvinte avem in dictionar - Pagina 2 EmptySam Iun 28, 2008 12:31 pm

fetelor nu ca ma laud dar ayan la aproape 2 anisori stie cantecele , poezii si povesti .cateodata ma mira , sa vedeti ce bine le spune mai ales :
malc melc , o fetita cu fundita , capra cu trei iezi si inca cateva Smile suntem foarte fericiti
cand merge la nani isi ia pernuta si imi spune mami povestea sau sa ii cand efantu Very Happy
Sus In jos
http://www.ingerasulmeu.com
roxana23
administrator
administrator
roxana23


Numarul mesajelor : 529
Varsta : 39
Localizare : pitesti
Data de inscriere : 22/01/2008

Cate cuvinte avem in dictionar - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cate cuvinte avem in dictionar   Cate cuvinte avem in dictionar - Pagina 2 EmptyMar Iul 15, 2008 12:19 am

va postez un filmulet sa vedeti ce poezii stie ayan .nu se vede bine , pt ca este filmat noaptea dar se aude.ii spusesem ca daca imi spune poezii ii cumpar pistol .se grabea el putin cand vb dar se intelege Very Happy
[youtube]object width="425" height="344">[/youtube]
Sus In jos
http://www.ingerasulmeu.com
cristinarat
graviduta noastra
graviduta noastra
cristinarat


Numarul mesajelor : 918
Varsta : 43
Localizare : arad
Data de inscriere : 21/02/2008

Cate cuvinte avem in dictionar - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cate cuvinte avem in dictionar   Cate cuvinte avem in dictionar - Pagina 2 EmptyMar Iul 15, 2008 1:13 am

ooo sa-i pup gurita dulce, e o scumpete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Bravo Ayan, esti baiat mare su destept, felicitari mamico!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 39 40
Sus In jos
alina
bebelus
bebelus
alina


Numarul mesajelor : 50
Varsta : 43
Localizare : pitesti
Data de inscriere : 24/01/2008

Cate cuvinte avem in dictionar - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cate cuvinte avem in dictionar   Cate cuvinte avem in dictionar - Pagina 2 EmptyDum Iul 20, 2008 7:04 pm

[img][/imgeu nu stiu ce sa mai fac.dar halil la 2 ani si 7 luni nu vrea sasi dea drumul la vorba.spune si el cateva cuvinte dar prea putin pt varsta lui.parerea mea.de vorbit vorbeste mult dar nimeni nul intelege]
Sus In jos
roxana23
administrator
administrator
roxana23


Numarul mesajelor : 529
Varsta : 39
Localizare : pitesti
Data de inscriere : 22/01/2008

Cate cuvinte avem in dictionar - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cate cuvinte avem in dictionar   Cate cuvinte avem in dictionar - Pagina 2 EmptyLun Iul 28, 2008 10:34 pm

Eu cred ac cu cat ii spui mai multe povesti copilului cu atat el vb repede , eu i-am cumparat fel si fel de carti si cartonase desenate , si eu spuneam si il facem si pe el sa repede , am inceput cu animalutele , pana am ajuns loa scufita si lup , apoi ii aratam cartonasul si el facea ca animalul din poza ..zi de zi am ajuns sa vb foarte bine .Acum stim sa spunem si multumesc .Cand cineva ne da ceva spunem multumesc Smile Very Happy
Sus In jos
http://www.ingerasulmeu.com
cristina strete
bebbelus
bebbelus
cristina strete


Numarul mesajelor : 1042
Varsta : 41
Localizare : LISABONA
Data de inscriere : 21/02/2008

Cate cuvinte avem in dictionar - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cate cuvinte avem in dictionar   Cate cuvinte avem in dictionar - Pagina 2 EmptyMar Iul 29, 2008 2:59 am

39 41 .bravo ingerasule
Sus In jos
laly
administrator
administrator
laly


Numarul mesajelor : 1563
Varsta : 47
Localizare : South Milwaukee - Wisconsin- USA
Data de inscriere : 14/01/2008

Cate cuvinte avem in dictionar - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cate cuvinte avem in dictionar   Cate cuvinte avem in dictionar - Pagina 2 EmptyMar Iul 29, 2008 6:45 am

bravo ayan esti un dulce 44 97 , ce de poezioare sti 40 74
Sus In jos
https://bebe.forum.st
cristina strete
bebbelus
bebbelus
cristina strete


Numarul mesajelor : 1042
Varsta : 41
Localizare : LISABONA
Data de inscriere : 21/02/2008

Cate cuvinte avem in dictionar - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cate cuvinte avem in dictionar   Cate cuvinte avem in dictionar - Pagina 2 EmptyMier Noi 05, 2008 2:56 pm

multe cuvinte noi stim,repeta dupa mine aproape orice si a si inceput sa lege cuvinte,vreau apa sau papa bebe ,etc. si deja ii merge gurita incontinu 118
Sus In jos
laly
administrator
administrator
laly


Numarul mesajelor : 1563
Varsta : 47
Localizare : South Milwaukee - Wisconsin- USA
Data de inscriere : 14/01/2008

Cate cuvinte avem in dictionar - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cate cuvinte avem in dictionar   Cate cuvinte avem in dictionar - Pagina 2 EmptyMier Noi 05, 2008 7:31 pm

a inceput si Alex al meu sa ma imite in tot ce spun chiar daca nu le pronunta corect ma bucur ca a inceput sa-si dea drumul. Zilele trecute ma surprins placut si nu mai puteam de bucurie ca a venit la mine si mi-a spus "I love you" I love you
Sus In jos
https://bebe.forum.st
Continut sponsorizat





Cate cuvinte avem in dictionar - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cate cuvinte avem in dictionar   Cate cuvinte avem in dictionar - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Cate cuvinte avem in dictionar
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» De cate ori pe zi v-ati alptat bebelusul?
» mai avem timp si pentru partener?
» Avem stiker de dat la mamicutele active ale forumului

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Ingerasul meu -Totul despre familie si bebe :: Copii 1-3 ani :: Primele cuvinte-
Mergi direct la: