Ingerasul meu -Totul despre familie si bebe
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Ingerasul meu -Totul despre familie si bebe

 
Pagina de startPagina de start  AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 ce ati facut azi?

In jos 
+15
ana31
tama
chry1
gabi_gino2005
GABITA
sorina
Giulyana
cristinarat
roxana23
simona
laly
janet
laurms
dumitras flori
marynecula
19 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16
AutorMesaj
laly
administrator
administrator
laly


Numarul mesajelor : 1563
Varsta : 47
Localizare : South Milwaukee - Wisconsin- USA
Data de inscriere : 14/01/2008

ce ati facut azi? - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: ce ati facut azi?   ce ati facut azi? - Pagina 16 EmptyLun Dec 22, 2008 8:02 pm

astazi fac ciorba de burta!!!!! sa-mi tineti pumnii ca e prima data cand incerc dupa reteta soacrei, mai vreau sa fac si niste sarmale sa simtim craciunul ca acasa in Romania. Miercuri mergem si noi sa ne intalnim cu Mos Craciun , deabia astet sa vad reactia lui Alex cand il va vedea, sper doar ca pana atunci sa-mi revin eu din raceala.
pupici la toate
Sus In jos
https://bebe.forum.st
cristina strete
bebbelus
bebbelus
cristina strete


Numarul mesajelor : 1042
Varsta : 41
Localizare : LISABONA
Data de inscriere : 21/02/2008

ce ati facut azi? - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: ce ati facut azi?   ce ati facut azi? - Pagina 16 EmptyVin Ian 09, 2009 8:08 pm

azi am inceput bine de dimineata.am avut programare la manichiura,am ajuns acasa la amiaza si am tras un pui de somn de amiaza. am facut ceva usor de cina si gata pe azi. stau la calculator si va astept la povesti...........
Sus In jos
 
ce ati facut azi?
Sus 
Pagina 16 din 16Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Ingerasul meu -Totul despre familie si bebe :: Despre noi femeile :: Cafeneaua mamicilor-
Mergi direct la: