Ingerasul meu -Totul despre familie si bebe
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Ingerasul meu -Totul despre familie si bebe

 
Pagina de startPagina de start  AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 ce ati facut azi?

In jos 
+15
ana31
tama
chry1
gabi_gino2005
GABITA
sorina
Giulyana
cristinarat
roxana23
simona
laly
janet
laurms
dumitras flori
marynecula
19 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Urmatorul
AutorMesaj
cristina strete
bebbelus
bebbelus
cristina strete


Numarul mesajelor : 1042
Varsta : 41
Localizare : LISABONA
Data de inscriere : 21/02/2008

ce ati facut azi? - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: ce ati facut azi?   ce ati facut azi? - Pagina 14 EmptyMier Iul 23, 2008 6:07 pm

Roxana va dorim multa sanatate, sa va faceti bine,ai grija de voi,va pup
eu am facut mancare,un pic de curatenie, am pazito pe Carla cu olita cred ca mai bine de 2 ore si tot o facut pe jos de 3 ori ca era fara scutec Laughing Laughing
Sus In jos
laly
administrator
administrator
laly


Numarul mesajelor : 1563
Varsta : 47
Localizare : South Milwaukee - Wisconsin- USA
Data de inscriere : 14/01/2008

ce ati facut azi? - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: ce ati facut azi?   ce ati facut azi? - Pagina 14 EmptyMier Iul 23, 2008 9:36 pm

am uitat sa va spun a nascut cu bine fina mea, o fetita de 3,800 Ana Maria , suntem tare fericiti , acum cautam hainute de fetita prin magazin, sunt niste rochite de fetite frumoase ca iti vine sa faci tot fete Laughing
Sus In jos
https://bebe.forum.st
cristina strete
bebbelus
bebbelus
cristina strete


Numarul mesajelor : 1042
Varsta : 41
Localizare : LISABONA
Data de inscriere : 21/02/2008

ce ati facut azi? - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: ce ati facut azi?   ce ati facut azi? - Pagina 14 EmptyMier Iul 23, 2008 10:31 pm

sa creasca mare Ana Maria 97
Sus In jos
cristinarat
graviduta noastra
graviduta noastra
cristinarat


Numarul mesajelor : 918
Varsta : 43
Localizare : arad
Data de inscriere : 21/02/2008

ce ati facut azi? - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: ce ati facut azi?   ce ati facut azi? - Pagina 14 EmptyMier Iul 23, 2008 11:04 pm

OOOOOOOOO multa sanatate printesei Ana Maria!!!!!!!!!! Sa creasca mare mare si recuperare rapida mamicii!!!!!!!!!!
Sus In jos
laly
administrator
administrator
laly


Numarul mesajelor : 1563
Varsta : 47
Localizare : South Milwaukee - Wisconsin- USA
Data de inscriere : 14/01/2008

ce ati facut azi? - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: ce ati facut azi?   ce ati facut azi? - Pagina 14 EmptyJoi Iul 24, 2008 7:06 am

multumim, in curand o sa o strang in brate 71
Astazi dupa ce a venit sotul de la servici l-am carat dupa mine prin moll sa-mi caut rochie de nunta, am avut noroc ca am gasit reduceri la "boston store" si am luat rochia la un pret rezonabil. Nu am vrut sa-mi i-au o rochie super de gala , ci mai degraba sa o pot purta si cu alte ocazi , chiar daca nu la fel de festive ca o nunta .
Sus In jos
https://bebe.forum.st
janet
moderator1
moderator1
janet


Numarul mesajelor : 2141
Varsta : 50
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 26/01/2008

ce ati facut azi? - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: ce ati facut azi?   ce ati facut azi? - Pagina 14 EmptyMar Iul 29, 2008 11:24 pm

In sfarsit pot scrie si eu la rubrica asta ; azi am iesit din rutina :



Mda , nu se vad pozele Sad . Incerc maine Smile .
Sus In jos
cristina strete
bebbelus
bebbelus
cristina strete


Numarul mesajelor : 1042
Varsta : 41
Localizare : LISABONA
Data de inscriere : 21/02/2008

ce ati facut azi? - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: ce ati facut azi?   ce ati facut azi? - Pagina 14 EmptyMier Iul 30, 2008 12:45 pm

deocamdata stau si citesc mesaje si mai incolo cred ca nu o sa ma spetesc prea tare cu lucru,am o durere de cap,mai mare ca mine Shocked sick_eyed
Sus In jos
chry1
bebelus2
bebelus2
chry1


Numarul mesajelor : 1440
Varsta : 46
Data de inscriere : 06/04/2008

ce ati facut azi? - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: ce ati facut azi?   ce ati facut azi? - Pagina 14 EmptyMier Iul 30, 2008 2:47 pm

Am fost in Metro la cumparaturi si pe la 16:30,merg cu sotul si Eliza,sa-mi fac pasaport,si sa o trec si pe Eliza in el.
Sus In jos
laly
administrator
administrator
laly


Numarul mesajelor : 1563
Varsta : 47
Localizare : South Milwaukee - Wisconsin- USA
Data de inscriere : 14/01/2008

ce ati facut azi? - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: ce ati facut azi?   ce ati facut azi? - Pagina 14 EmptyMier Iul 30, 2008 6:16 pm

noi acum ne-am dat jos din pat , asa ca avem ziua inainte. Ieri am fost plecati prin oras toata ziua, de dimineata am plecat cu o prietena si fetita ei prin moll la probat haine 8 Shocked .Am ajuns acasa pe la vreo 15.30 , l-am pus pe alex la somn vreo ora si apoi am iesit iarasi cu alta prietena sa ne faca cinste ca a fost ziua ei si apoi un pic prin magazine. A adormit Alex cum l-am pus jos in pat , era tare obosit dupa atata umblatura saritura
Sus In jos
https://bebe.forum.st
cristina strete
bebbelus
bebbelus
cristina strete


Numarul mesajelor : 1042
Varsta : 41
Localizare : LISABONA
Data de inscriere : 21/02/2008

ce ati facut azi? - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: ce ati facut azi?   ce ati facut azi? - Pagina 14 EmptyMier Iul 30, 2008 6:49 pm

bine ca ai prietene cu care sa iesi si sa vorbesti 66
Sus In jos
cristina strete
bebbelus
bebbelus
cristina strete


Numarul mesajelor : 1042
Varsta : 41
Localizare : LISABONA
Data de inscriere : 21/02/2008

ce ati facut azi? - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: ce ati facut azi?   ce ati facut azi? - Pagina 14 EmptyMar Aug 05, 2008 2:12 am

fetelor ,azi nu am facut mai nimic pentru ca nu am putut si asta din cauza ca am facut ieri,si anume mi-am sclintit un deget la mana dreapta pale 1 . azi l-am tinut bandajat si mai inainte cand am desfacut bandaju am realizat ca ii mai vanat decat ieri si la fel de umflat. partea buna e ca nu ma mai doare la fel de tare :118http://www deci supravietuiesc!sanatosi sa fim ca boala vine! Laughing Laughing
Sus In jos
chry1
bebelus2
bebelus2
chry1


Numarul mesajelor : 1440
Varsta : 46
Data de inscriere : 06/04/2008

ce ati facut azi? - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: ce ati facut azi?   ce ati facut azi? - Pagina 14 EmptyMar Aug 05, 2008 7:49 am

Wow ,mai Cris,dak e cev mai grav,nu te-ai dus la doctor?Cum ai reusit?
Sus In jos
cristina strete
bebbelus
bebbelus
cristina strete


Numarul mesajelor : 1042
Varsta : 41
Localizare : LISABONA
Data de inscriere : 21/02/2008

ce ati facut azi? - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: ce ati facut azi?   ce ati facut azi? - Pagina 14 EmptyMar Aug 05, 2008 12:36 pm

sa speram ca nui nimic grav,azi incepe sa se inegreasca acolo unde ieri era albastru Laughing Laughing . tu Cristina,dimineata pe jumate adormita vroiam sa intru in bucatarie si am auzit-o pe Carla ca trage scaunul la calculator,asa ca am facut stanga imprejur exact in usa si m-am lovit la tocul usii. sotul meu o zis ca am boxat Laughing Laughing cand o ajuns acasa ma intrebat- da cine te-o invinetit draga in lipsa mea? Laughing Laughing
Sus In jos
janet
moderator1
moderator1
janet


Numarul mesajelor : 2141
Varsta : 50
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 26/01/2008

ce ati facut azi? - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: ce ati facut azi?   ce ati facut azi? - Pagina 14 EmptyMar Aug 05, 2008 3:25 pm

Ai grija Cristina ; daca nu se amelioreaza , mai bine du-te la doctor .

Noi am fost azi in parc .

ce ati facut azi? - Pagina 14 Ap_00310


ce ati facut azi? - Pagina 14 Ap_00410
Sus In jos
laly
administrator
administrator
laly


Numarul mesajelor : 1563
Varsta : 47
Localizare : South Milwaukee - Wisconsin- USA
Data de inscriere : 14/01/2008

ce ati facut azi? - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: ce ati facut azi?   ce ati facut azi? - Pagina 14 EmptyMar Aug 05, 2008 6:03 pm

imi pare tare rau sa aud ca te-ai lovit Cristina , nu ar strica sa mergi la un control.
ce frumos se joaca alex in nisip , parca baietelul de langa el seamana cu Ayan Cool Laughing .
La noi deabia a inceput ziua, ieri am stat toata ziua in casa ca a plouat si fulgerat, astazi e frumos si cald , e chiar placut ca s-a racorit dupa ploaie. Inca nu avem nici un plan .....dar daca nu plecam prin oras o sa iesim afara sa ne jucam un pic.
Sus In jos
https://bebe.forum.st
chry1
bebelus2
bebelus2
chry1


Numarul mesajelor : 1440
Varsta : 46
Data de inscriere : 06/04/2008

ce ati facut azi? - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: ce ati facut azi?   ce ati facut azi? - Pagina 14 EmptyMar Aug 05, 2008 7:11 pm

Eu am facut curat,si mai am de sters praful si curatat aragazul si gata,
Sus In jos
laly
administrator
administrator
laly


Numarul mesajelor : 1563
Varsta : 47
Localizare : South Milwaukee - Wisconsin- USA
Data de inscriere : 14/01/2008

ce ati facut azi? - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: ce ati facut azi?   ce ati facut azi? - Pagina 14 EmptyJoi Aug 07, 2008 6:01 am

cristina cum iti este degetul?
astazi doar prin casa ne-am facut de lucru, am facut un pic de ordine la jucariile lui Alex....dupa jumatate de ora erau toate imprastiate Razz . Prietena mea mi-a trimis niste somon proaspat, prins de ei ieri la pescuit , l-am prajit in malai.....a fost super bun nu cred ca am mai mancat vreodata un peste atat de gustos Cool
Sus In jos
https://bebe.forum.st
janet
moderator1
moderator1
janet


Numarul mesajelor : 2141
Varsta : 50
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 26/01/2008

ce ati facut azi? - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: ce ati facut azi?   ce ati facut azi? - Pagina 14 EmptyJoi Aug 07, 2008 8:17 am

Da , somonul e tare bun . Am mancat si eu , dar aici e foarte scump : mancare de fitze Laughing .
Sa stii ca Edy seamana un pic cu Ay .

ce ati facut azi? - Pagina 14 Ap_00211
Sus In jos
lucica
primii pasi
primii pasi
lucica


Numarul mesajelor : 140
Varsta : 71
Localizare : sibiu
Data de inscriere : 28/04/2008

ce ati facut azi? - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: ce ati facut azi?   ce ati facut azi? - Pagina 14 EmptyJoi Aug 07, 2008 6:04 pm

Uff,Cristina imi pare rau ca te-ai lovit cum te mai simti cu degetul?
Astazi am lenevit putin,imi fac rezervorul plin cu energie,vrem sa taiem balconul jos,si sa-l inchidem din nou cu termopan,apoi sa punem in el gresie,sa zugravim,deci avem de lucru.
Sus In jos
laly
administrator
administrator
laly


Numarul mesajelor : 1563
Varsta : 47
Localizare : South Milwaukee - Wisconsin- USA
Data de inscriere : 14/01/2008

ce ati facut azi? - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: ce ati facut azi?   ce ati facut azi? - Pagina 14 EmptyJoi Aug 07, 2008 7:12 pm

pe timpul verii prietenii nostri stau mai mult pe yaht , dorm acolo si pescuiesc foarte mult asa ca ne facem si noi cu peste proaspat Very Happy. Care mai sunt preturile in tara la mancare?, e adevarat ca am plecat doar de un an, dar toata lumea spune ca s-au scumpit teribil, chiar asa este ? sau e un pic de exagerare?
Sus In jos
https://bebe.forum.st
chry1
bebelus2
bebelus2
chry1


Numarul mesajelor : 1440
Varsta : 46
Data de inscriere : 06/04/2008

ce ati facut azi? - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: ce ati facut azi?   ce ati facut azi? - Pagina 14 EmptyVin Aug 08, 2008 12:24 pm

Azi m-am trezit de dimineatza,si am copt vinete,am fiert spanac,si ou pentru Eliza,in rest,o sa merg sa-mi scot pasaportul,si de dupa am timp liber de stat la calculator.
Sus In jos
cristina strete
bebbelus
bebbelus
cristina strete


Numarul mesajelor : 1042
Varsta : 41
Localizare : LISABONA
Data de inscriere : 21/02/2008

ce ati facut azi? - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: ce ati facut azi?   ce ati facut azi? - Pagina 14 EmptyVin Aug 08, 2008 2:25 pm

mutumesc pt intrebare 97 . mai ii un pic umflat si ma mai doare un pic dar deja cu grija fac orice. sper sa nu am probleme mai incolo.
Lucica dar ai ceva de lucru,nu te invidiez. spor la treaba
Laly,eu am pierdut un pic notiunea preturilor dar in romania preturile sunt exagerate in comparatie cu venitul.preturi pt directori No Sad trist. la fel si preturile la utilitati. cheltuielile la intretinere sunt egale sau mai mari decat salaru minim pe economie Mad
Sus In jos
laly
administrator
administrator
laly


Numarul mesajelor : 1563
Varsta : 47
Localizare : South Milwaukee - Wisconsin- USA
Data de inscriere : 14/01/2008

ce ati facut azi? - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: ce ati facut azi?   ce ati facut azi? - Pagina 14 EmptyVin Aug 08, 2008 5:50 pm

astazi vreau sa pictez ca in wekeend sa mai pot duce cateva tablouri la galerie si poate sa ies pe afara cu Alex sa se joaca.
Sus In jos
https://bebe.forum.st
chry1
bebelus2
bebelus2
chry1


Numarul mesajelor : 1440
Varsta : 46
Data de inscriere : 06/04/2008

ce ati facut azi? - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: ce ati facut azi?   ce ati facut azi? - Pagina 14 EmptyVin Aug 08, 2008 6:07 pm

Da-i bataie Laly,mai arata-ne si noua poze cu tablourile pictate de tine.
Sus In jos
cristina strete
bebbelus
bebbelus
cristina strete


Numarul mesajelor : 1042
Varsta : 41
Localizare : LISABONA
Data de inscriere : 21/02/2008

ce ati facut azi? - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: ce ati facut azi?   ce ati facut azi? - Pagina 14 EmptySam Aug 09, 2008 7:48 pm

un pic de mancare ,un pic de curatenie,azi nimic deosebit dar zilele trecute am fost la o plimbare in afara orasului,departe,departe si va arat poze cu un pod de 17km.2 poze ca intr-una nu incape Laughing
ce ati facut azi? - Pagina 14 Dscf0413
ce ati facut azi? - Pagina 14 Dscf0414
Sus In jos
Continut sponsorizat





ce ati facut azi? - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: ce ati facut azi?   ce ati facut azi? - Pagina 14 Empty

Sus In jos
 
ce ati facut azi?
Sus 
Pagina 14 din 16Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Ingerasul meu -Totul despre familie si bebe :: Despre noi femeile :: Cafeneaua mamicilor-
Mergi direct la: