Ingerasul meu -Totul despre familie si bebe
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Ingerasul meu -Totul despre familie si bebe

 
Pagina de startPagina de start  AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 departe de casa

In jos 
+3
chry1
patricia2006
laly
7 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
cristina strete
bebbelus
bebbelus
cristina strete


Numarul mesajelor : 1042
Varsta : 41
Localizare : LISABONA
Data de inscriere : 21/02/2008

departe de casa - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: departe de casa   departe de casa - Pagina 2 EmptyVin Iul 25, 2008 10:53 pm

ii foarte greu asa(despartiti) eu am trecut singura peste multe probleme,febra de 40,colici,dintisori,multe nici nu vreau sa imi amintesc Surprised
dar gata acu toate bune Smile
Sus In jos
laly
administrator
administrator
laly


Numarul mesajelor : 1563
Varsta : 47
Localizare : South Milwaukee - Wisconsin- USA
Data de inscriere : 14/01/2008

departe de casa - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: departe de casa   departe de casa - Pagina 2 EmptySam Iul 26, 2008 6:41 am

te cred ca ti-a fost greu , bine ca acum sunteti impreuna fericiti. Noi am zis ca mai bine impreuna decat separati, mai era posibilitatea sa-l lasam pe Alex la parinti , dar nu am vrut sa pierd cele mai frumoase momente din viata lui, cred ca ma imbolnaveam fara el, suntem prea legati de el.
Sus In jos
https://bebe.forum.st
cristina strete
bebbelus
bebbelus
cristina strete


Numarul mesajelor : 1042
Varsta : 41
Localizare : LISABONA
Data de inscriere : 21/02/2008

departe de casa - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: departe de casa   departe de casa - Pagina 2 EmptyDum Iul 27, 2008 3:25 pm

singuratatea ii cea mai grea si momentele pe care la pierzi din viata copilului tau sunt unice,sotul meu a lipsit cand Carla a zis prima data TATA Embarassed si mai multe..si mie mi-o fost greu acolo fara el dar o aveam pe Carla,parinti,surori,prieteni,el in schimb departe si singur, bine ai facut ca nu ai ramas:39http://www.3
Sus In jos
laly
administrator
administrator
laly


Numarul mesajelor : 1563
Varsta : 47
Localizare : South Milwaukee - Wisconsin- USA
Data de inscriere : 14/01/2008

departe de casa - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: departe de casa   departe de casa - Pagina 2 EmptyDum Iul 27, 2008 9:11 pm

in final nu mai conteaza nimic, nici parinti, nici prieteni, frati, surori , daca familia ta e impartita pe cine stie prin ce colt al lumii , tot singur de simti....cel putin eu asa simt
Sus In jos
https://bebe.forum.st
Continut sponsorizat





departe de casa - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: departe de casa   departe de casa - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
departe de casa
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Ingerasul meu -Totul despre familie si bebe :: Familii de peste hotare-
Mergi direct la: