Ingerasul meu -Totul despre familie si bebe
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Ingerasul meu -Totul despre familie si bebe

 
Pagina de startPagina de start  AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Probleme la rinichi!!!!

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
roxana23
administrator
administrator
roxana23


Numarul mesajelor : 529
Varsta : 39
Localizare : pitesti
Data de inscriere : 22/01/2008

Probleme la rinichi!!!! Empty
MesajSubiect: Probleme la rinichi!!!!   Probleme la rinichi!!!! EmptyVin Feb 15, 2008 3:25 am

De la 17 ani am avut probleme cu rinichii si atunci doctorii mi-au spus ca nu o sa fac copii , dar uite ca anul trecut am nascut un baietel .Am avut probleme dar nu din cauza ca eu sunt bolnava ci din cauza unor asistente care m-au"sfatuit" gresit si aproape ca facusem blocaj renal.Dupa care a urmat internari in spital ,sonde si tratamnete .Dar pana la urma a iesit bine si chiar daca atunci spuneam ca nu mai vreau alti copii acum as mai vrea si o fetita
va pup
Sus In jos
http://www.ingerasulmeu.com
mycka_rose
bebelus
bebelus



Numarul mesajelor : 57
Data de inscriere : 26/01/2008

Probleme la rinichi!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Probleme la rinichi!!!!   Probleme la rinichi!!!! EmptyVin Feb 15, 2008 2:23 pm

si eu am avut probleme cu rinichii de cateva ori!
Sus In jos
roxanik80
bebelus
bebelus
roxanik80


Numarul mesajelor : 33
Varsta : 43
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 22/02/2008

Probleme la rinichi!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Probleme la rinichi!!!!   Probleme la rinichi!!!! EmptyVin Feb 22, 2008 3:10 pm

In luna a 3 a de sarcina am avut pus diagnosticul de placenta previa si vreau sa va povestesc ca e foarte greu sa ai o sarcina cu probleme, stai mereu cu frica sa nu se intample nimic. de la 4 luni am inceput sa am contractii si dr mi-a recomandat sa iau 3-5 tb de no-spa pe zi si repaus total. a fost greu dar ma bucur ca totul a fost bine pana la urma. mai pot spune doar atat ca ii multumesc lui dumnezeu si dr. mihalache ca au avut grija de mine si am reusit .
Sus In jos
janet
moderator1
moderator1
janet


Numarul mesajelor : 2141
Varsta : 50
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 26/01/2008

Probleme la rinichi!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Probleme la rinichi!!!!   Probleme la rinichi!!!! EmptyDum Feb 24, 2008 12:21 am

Ma bucur ca pana la urma s-au rezolvat problemele . Eu am avut noroc de o sarcina foarte usoara .
Sus In jos
gabi_gino2005
moderator2
moderator2



Numarul mesajelor : 190
Varsta : 40
Localizare : Giurgiu
Data de inscriere : 24/03/2008

Probleme la rinichi!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Probleme la rinichi!!!!   Probleme la rinichi!!!! EmptySam Mai 03, 2008 10:29 am

roxanika ai nascut cumva cu d-na doctor florina mihalache de la cfr 2?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Probleme la rinichi!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Probleme la rinichi!!!!   Probleme la rinichi!!!! Empty

Sus In jos
 
Probleme la rinichi!!!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Probleme in familie!!!
» Probleme tehnice
» Probleme financiare, ne descurcam cu banii sau mai apelam si la imprumuturi?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Ingerasul meu -Totul despre familie si bebe :: Vreau un bebe :: Despre sarcina :: Sarcina cu probleme-
Mergi direct la: