Ingerasul meu -Totul despre familie si bebe
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Ingerasul meu -Totul despre familie si bebe

 
Pagina de startPagina de start  AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 cat de mult sau ce sacrificati ca sa fiti frumoase?

In jos 
+8
sorina
roxana23
emidiaconu
mycka_rose
laurms
marynecula
janet
laly
12 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
chry1
bebelus2
bebelus2
chry1


Numarul mesajelor : 1440
Varsta : 46
Data de inscriere : 06/04/2008

cat de mult sau ce sacrificati ca sa fiti frumoase? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: cat de mult sau ce sacrificati ca sa fiti frumoase?   cat de mult sau ce sacrificati ca sa fiti frumoase? - Pagina 3 EmptyMier Mai 28, 2008 5:19 pm

Bravo tie Janet,ca pe langa toate iti faci timp si pentru tine. 40 39
Sus In jos
mihaitza29
bebelus
bebelus
mihaitza29


Numarul mesajelor : 15
Varsta : 45
Localizare : turnu magurele
Data de inscriere : 27/04/2008

cat de mult sau ce sacrificati ca sa fiti frumoase? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: cat de mult sau ce sacrificati ca sa fiti frumoase?   cat de mult sau ce sacrificati ca sa fiti frumoase? - Pagina 3 EmptyMier Mai 28, 2008 11:26 pm

eu de fiecare data m-am vopsit ,epilat si machiat singura.....................nemachita nu plec niciodata sau sa zicem ca se intampla o data de 2 ori
Sus In jos
chry1
bebelus2
bebelus2
chry1


Numarul mesajelor : 1440
Varsta : 46
Data de inscriere : 06/04/2008

cat de mult sau ce sacrificati ca sa fiti frumoase? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: cat de mult sau ce sacrificati ca sa fiti frumoase?   cat de mult sau ce sacrificati ca sa fiti frumoase? - Pagina 3 EmptyJoi Mai 29, 2008 12:21 pm

Asa sa faci tot timpul.Bravo voua fetelor.
Sus In jos
cristina strete
bebbelus
bebbelus
cristina strete


Numarul mesajelor : 1042
Varsta : 41
Localizare : LISABONA
Data de inscriere : 21/02/2008

cat de mult sau ce sacrificati ca sa fiti frumoase? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: cat de mult sau ce sacrificati ca sa fiti frumoase?   cat de mult sau ce sacrificati ca sa fiti frumoase? - Pagina 3 EmptyDum Aug 03, 2008 12:21 am

tu fetelor,am uitat sa va spun ca saptamana trecuta ma vopsit sotul meu Shocked . de data asta mi-am luat negru,cu epilatul tot eu rezolv problema inca din timpul sarcinii. mi-am cumparat aparat cu ceara exact ca la cosmetica si ma epilez eu acasa. din cand in cand ma ajuta si sotul meu daca il prind pe acasa si are chef Cool . machiaj? Embarassed din cand in cand un pic de rimel,asta in conditiile in care inainte de sarcina ma machiam zilnic Embarassed
Sus In jos
Continut sponsorizat





cat de mult sau ce sacrificati ca sa fiti frumoase? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: cat de mult sau ce sacrificati ca sa fiti frumoase?   cat de mult sau ce sacrificati ca sa fiti frumoase? - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 
cat de mult sau ce sacrificati ca sa fiti frumoase?
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
 Subiecte similare
-
» HAINUTE FRUMOASE PENTRU PRINTESE SI CAVALERI LA SUPERPRETURI
» Ai un obiect drag la care ti foarte mult si vrei sa ni-l arati si noua, aici e locul potrivit

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Ingerasul meu -Totul despre familie si bebe :: Despre noi femeile :: Intre noi femeile :: Cum sa fim frumoase-
Mergi direct la: