Ingerasul meu -Totul despre familie si bebe
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Ingerasul meu -Totul despre familie si bebe

 
Pagina de startPagina de start  AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Schimb DVD desene animate Disney cu diverse lucrusoare pt. bebei!

In jos 
AutorMesaj
bebita27
bebelus
bebelus



Numarul mesajelor : 2
Varsta : 44
Localizare : romania
Data de inscriere : 30/11/2008

Schimb DVD desene animate Disney cu diverse lucrusoare pt. bebei! Empty
MesajSubiect: Schimb DVD desene animate Disney cu diverse lucrusoare pt. bebei!   Schimb DVD desene animate Disney cu diverse lucrusoare pt. bebei! EmptyDum Noi 08, 2009 3:38 pm

Daca aveti diverse lucrusoare de bebelusi pe care nu le mai folositi si vreti sa le vindeti, va ofer in schimbul lor desene animate Disney dublate in romana!

Iata cavteva titluri: 101 Dalmatieni, Cartea Junglei 1,2, Locomotiva Thomas 1-5, Mickey il salveaza pe Mos Craciun, Toata lumea il iubeste pe Mickey Mouse, Toata lumea il iubeste pe Goofy, Toata lumea il iubeste pe Donald, Fabrica de ras a lui Donald, Little Einstein, Regele Leu, Pisicile aristocrate, Mickey Clubhouse, Shrek, Scooby Doo, Marea aventura a porcusorului Winnie, Tom si Jerry, Pinocchio, Dumbo, Alba ca Zapada, Cenusareasa, Veronica, Dumbrava minunata, Maria Mirabela, Finding Nemo, Ratatouille , Peter Pan, Barbie Mariposa, Barbie in Spargatorul de nuci, Barbie in Rapunzel, Barbie si al ei Pegasus Magic, Mica Sirena, Cars, Masinutele in marea cursa, Cartea Cartilor, Ratatouille, Vulpea si cainele, Tarzan, Timon si Pumba, Wall-E, Valiant, etc.

Daca sunteti interesati de schimb astept mesaje la mail bebita203@yahoo.com
Sus In jos
 
Schimb DVD desene animate Disney cu diverse lucrusoare pt. bebei!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» DESENE ANIMATE in lb. romana!
» HAINUTE DE PT MAMICII SI BEBEI
» Consiliere .Desene pe pereti .Decorari camere copil
» lenjerii de pat din bumbac Disney

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Ingerasul meu -Totul despre familie si bebe :: Despre orice :: Micul bazar-
Mergi direct la: