Ingerasul meu -Totul despre familie si bebe
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Ingerasul meu -Totul despre familie si bebe

 
Pagina de startPagina de start  AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 prima zi de gradinita

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
alina
bebelus
bebelus
alina


Numarul mesajelor : 50
Varsta : 43
Localizare : pitesti
Data de inscriere : 24/01/2008

prima zi de gradinita Empty
MesajSubiect: prima zi de gradinita   prima zi de gradinita EmptyMier Oct 01, 2008 11:43 am

halil are acu in septembrie 2 anisori si 9 luni si mergem la gradinita.ma gandeam ca nu va sta fara mine nici 5 min.darSURPRIZA nu am avut probleme. a marait un picut primele doua zile dar dupa aia sa obisnuit .a fost total opus asteptarilor mele.dar din pacate saptamana asta am stat acsa pt ca am racit .si asta e o mare problema la gradinita in colectivitate
Sus In jos
cristina strete
bebbelus
bebbelus
cristina strete


Numarul mesajelor : 1042
Varsta : 41
Localizare : LISABONA
Data de inscriere : 21/02/2008

prima zi de gradinita Empty
MesajSubiect: Re: prima zi de gradinita   prima zi de gradinita EmptyMier Oct 01, 2008 1:51 pm

felicitari si multa sanatate 97
Sus In jos
janet
moderator1
moderator1
janet


Numarul mesajelor : 2141
Varsta : 50
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 26/01/2008

prima zi de gradinita Empty
MesajSubiect: Re: prima zi de gradinita   prima zi de gradinita EmptyMier Oct 01, 2008 3:03 pm

Bravo Halil !
Si eu astept cu emotie sa incepem gradinita , dar cred ca asta se va intampla abia anul viitor .
Sus In jos
roxana23
administrator
administrator
roxana23


Numarul mesajelor : 529
Varsta : 39
Localizare : pitesti
Data de inscriere : 22/01/2008

prima zi de gradinita Empty
MesajSubiect: Re: prima zi de gradinita   prima zi de gradinita EmptyMier Oct 15, 2008 3:57 pm

Cum a fost prima zi la gradinita Surprised una foarte scurta cam de 30 min , dar sa va zic de a doua zi ca am stat si eu 5 ore acolo si cum ieseam plangea cat il tinea gura Surprised iar abia in atreia zi ma lasat sufletul sa il las sg.Tot la gradinita am ramas doar ca am stat afara .10 min tacea 20 plangea Sad Greu a mai fost si inca nu am depasit momentul
Sus In jos
http://www.ingerasulmeu.com
cristina strete
bebbelus
bebbelus
cristina strete


Numarul mesajelor : 1042
Varsta : 41
Localizare : LISABONA
Data de inscriere : 21/02/2008

prima zi de gradinita Empty
MesajSubiect: Re: prima zi de gradinita   prima zi de gradinita EmptyMier Oct 15, 2008 11:40 pm

oofff! va tin pumnii 97
Sus In jos
roxana23
administrator
administrator
roxana23


Numarul mesajelor : 529
Varsta : 39
Localizare : pitesti
Data de inscriere : 22/01/2008

prima zi de gradinita Empty
MesajSubiect: Re: prima zi de gradinita   prima zi de gradinita EmptyMier Oct 29, 2008 6:14 pm

Ne-am mai acomodat acum, nu mai plangem dar in schimb tre sa verific eu daca papa sau daca doarme .Ba chiar am luat si o nota mare la mate 10 Sa va povestesc ceva dulce cand il intreb pe ay
-Ayan ce ai invatat astazi la gradinita
imi raspunde
Ca engleza
zimi ceva in engleza , te rog
imi raspunde tot timpul "nimic"
Sus In jos
http://www.ingerasulmeu.com
Continut sponsorizat





prima zi de gradinita Empty
MesajSubiect: Re: prima zi de gradinita   prima zi de gradinita Empty

Sus In jos
 
prima zi de gradinita
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Prima saptamana alaturi de bebelus
» Pregatirea pentru gradinita
» Cand e momentul sa mergem la gradinita

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Ingerasul meu -Totul despre familie si bebe :: Copii 3-5 anisori :: Gradinita!!-
Mergi direct la: