Ingerasul meu -Totul despre familie si bebe
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Ingerasul meu -Totul despre familie si bebe

 
Pagina de startPagina de start  AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii?

In jos 
+6
geaninaandries
gabi_gino2005
laly
cristinarat
janet
roxana23
10 participan?i
AutorMesaj
roxana23
administrator
administrator
roxana23


Numarul mesajelor : 529
Varsta : 39
Localizare : pitesti
Data de inscriere : 22/01/2008

Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii? Empty
MesajSubiect: Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii?   Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii? EmptyDum Mar 30, 2008 3:23 am

Sunteti mamica !!!!!!
Care a fost reactia voastra la aflarea vestii?
Sus In jos
http://www.ingerasulmeu.com
janet
moderator1
moderator1
janet


Numarul mesajelor : 2141
Varsta : 50
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 26/01/2008

Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii? Empty
MesajSubiect: Re: Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii?   Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii? EmptyDum Mar 30, 2008 8:41 am

O mare emotie Embarassed combinata cu teama . O senzatie de gol in stomac , de ameteala si fericire in acelasi timp . Imi mai intarziase mestruatia , chiar si 2 saptamani , asa ca nu eram sigura .
Eu deja nu mai credeam ca se va intampla si eram hotarata ca din anul urmator sa iau din nou anticonceptionale .
Prima persoana careia i-am spus a fost sora mea ; i-am zis la telefon la vreo doua zile dupa ce mi-am facut testul de sarcina . Pe sot l-am anuntat pe messenger , cam dupa o saptamana Laughing . Nu stiu de ce am procedat asa Embarassed .
Sus In jos
cristinarat
graviduta noastra
graviduta noastra
cristinarat


Numarul mesajelor : 918
Varsta : 43
Localizare : arad
Data de inscriere : 21/02/2008

Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii? Empty
MesajSubiect: Re: Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii?   Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii? EmptyLun Mar 31, 2008 10:21 am

Cand am aflat ca sunt insarcinata cu Ana m-am speriat in prima faza. Oare ce ne facem (eram intr-o situatie proasta pe atuncea), cum va fii, ne decurcam sau.... Bine astea erau gandurile mele pe langa o bucurie imensa de nedescris! Despre Petre sotul meu ce sa zic era in al noualea cer cand am iesit din baie cu testul tremurand si cu o privire socata. Nu mai stia sa rada sau sa planga. Iar cu aceasta sarcina ..... Dupa o saptamana aveam o presimtire, dupa doua stiam ca sunt iara insarcinata. M-a programat Petre la control la ginecolog, M-am dus si am stat pe hol, in asteptare vreo 6-7 ore cand mi-a zis: Da nu v-ati inselat aveti o sarcina, vad o inimioara batind! eram fericita!!!! Petre acasa deja nu mai putea de nervi ca stau asa mult, dar de fapt era curios!!! Cadn am zis ca da, s-a confirmat sarcina saracu nu mai stia ce sa zica, cum sa reactioneze. Am fost la control cu doua prietene, care au venit cu mine acasa. PEtre ne-a servit cina, si am ciocnit un pahar in cinstea celui mititel care de acum face parte din familie! I love you
La noi asa s-au aflat vestile bune. Very Happy
Sus In jos
roxana23
administrator
administrator
roxana23


Numarul mesajelor : 529
Varsta : 39
Localizare : pitesti
Data de inscriere : 22/01/2008

Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii? Empty
MesajSubiect: Re: Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii?   Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii? EmptySam Apr 05, 2008 2:28 am

fETELOR LA MINE E CEVA FOARTE COMIC.Ma simteam cam rau si am sunat-o pe mama mea sa ii spun .Deoarece eu aveam probleme cu rinichii ma sfatuit sa ma duc la un control.Nici nu ma gandeam ca sunt insarcinata deoare imi venise menstruatia normal .Asa ca am decis sa ma duc sa imi fac controol si mi-am facut programare si la ginecolog .M-am dus cu sotul meu pentru ca el ma insotea mereu ,si cand am ajuns doctorul ma examinat si ne-a dat vestea cea mare .Felicitari sunteti viitori parinti .Am fost foarte bucurosii si de atat bucurie eu mi-am uitat chiloteii acolo si am plecat fara.
Laughing Laughing
Am iesit din cabient am mers cam 100 de metri si atunci mi-am dat seama deoarece simteam ca ma incomodeaza ceva si atunci mi-am dat seama .M-am intors frumusel inapoi , pentru ca imi era rusine sa ii las acolo .Doctorul cum ma vazut ca am intrat ia si ridicat asa sa ii vada toata lumea si mi-a spus sa stau linistita ca e normal Very Happy doar aflasem ca avem bebe 56 57
Sus In jos
http://www.ingerasulmeu.com
laly
administrator
administrator
laly


Numarul mesajelor : 1563
Varsta : 47
Localizare : South Milwaukee - Wisconsin- USA
Data de inscriere : 14/01/2008

Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii? Empty
MesajSubiect: Re: Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii?   Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii? EmptySam Apr 05, 2008 8:07 am

Imi intarziase ciclul vreo trei saptamani dar cum mie mi se intampla mai tot timpul asa nu ne-am facut sperante dupa 1 -2 saptamana de intarziere. Deja dupa a treia parca am simtit ca vom avea un copilas, il tot rugam pe Gabi sa-mi cumpere un test de sarcina sa vedem daca este sau nu. Sotul meu imi tot repeta ca sigur imi intarzie iarasi si a tot amanat, pana la urma a luat mai mult de gura mea. Imi aduc aminte foarte clar cand am facut testul, eram acasa singura si ma uitam la "Xena" Laughing si cu mari emotii mi-am facut testul. Cand am vazut rezultatul nu mai puteam de bucurie ptr ca ne doream foarte mult un bb. Faza comica a fost ca in timpul asta ma uitam la Xena si tocmai o anuntasera ca va avea un bebe , exact cand ma uitam si eu la testul meu Laughing. Rapid l-am sunat pe gabi sa-i dau vestea cea mare, a fost f fericit.Am hotarat sa mergem si la un control ptr a ne confirma dr inainte de a anunta familiile noastre, nu am fi vrut sa le dam sperante degeaba daca nu era sa fie.
Sus In jos
https://bebe.forum.st
roxana23
administrator
administrator
roxana23


Numarul mesajelor : 529
Varsta : 39
Localizare : pitesti
Data de inscriere : 22/01/2008

Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii? Empty
MesajSubiect: Re: Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii?   Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii? EmptyLun Apr 14, 2008 10:58 am

Smile
Sus In jos
http://www.ingerasulmeu.com
gabi_gino2005
moderator2
moderator2



Numarul mesajelor : 190
Varsta : 40
Localizare : Giurgiu
Data de inscriere : 24/03/2008

Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii? Empty
MesajSubiect: Re: Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii?   Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii? EmptySam Mai 03, 2008 10:48 am

eu am aflat ca sunt insarcinata pe 8 iunie 2006 cu cateva zile inainte de nunta (17 iunie), imi intarziase 4 zile, am facut 2 teste de sarcina ca sa fiu sigura, si acum le pastrez, la control am mers de abia in iulie dupa nunta, saptamana de miere.....cand am vazut cum ii bate inimioara am intrebat dr daca sunt 2, ca eu 2 imi doream, dar a fost o bebita ce face cat 2 copii. eu m-am temut pentru sanatatea ei ca la tot pasul aflam despre copilasi cu probleme
Sus In jos
janet
moderator1
moderator1
janet


Numarul mesajelor : 2141
Varsta : 50
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 26/01/2008

Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii? Empty
MesajSubiect: Re: Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii?   Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii? EmptySam Mai 03, 2008 11:08 pm

Sa stii Gabi ca eu abia dupa ce am nascut am inceput sa-mi fac griji ( retroactiv Shocked ) : daca erau probleme ? daca nasterea nu decurgea asa usor ?? daca bb nu ar fi fost sanatos ??... etc .
Oare-mi lipseste ceva la mansarda ??? Laughing
Sus In jos
gabi_gino2005
moderator2
moderator2



Numarul mesajelor : 190
Varsta : 40
Localizare : Giurgiu
Data de inscriere : 24/03/2008

Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii? Empty
MesajSubiect: Re: Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii?   Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii? EmptyDum Mai 04, 2008 8:31 am

janet cred ca toate mamicutzele incep sa-si faca griji mai mult dupa nastere ca sunt coplesite de emotie, eu dupa ce am nascut nu aveam stare vroiam sa-mi aduca copilul, daca mi-l fura!!!!! daca mi-l schimba!!!!!!!..........asa ca la nici 2 ore dupa ce am nascut m-am dus dupa ea si am lesinat la 2 m de pat Shocked
Sus In jos
janet
moderator1
moderator1
janet


Numarul mesajelor : 2141
Varsta : 50
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 26/01/2008

Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii? Empty
MesajSubiect: Re: Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii?   Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii? EmptyDum Mai 04, 2008 8:50 am

Te cred Gabi . Mie mi l-au adus la cca o ora dupa ce l-am nascut . Eu eram extrem de obosita , pt ca erau mai mult de 24 de ore de cand nu dormisem . Chiar era sa adorm cu putine minute inainte de a naste Laughing Laughing .
Atunci a fost o zi tare aglomerata , cu multe nasteri si asistentele erau putin depasite de situatie . Asa ca mi l-au lasat vreo 2 ore la san ; eram inca in sala de travaliu Shocked si le-am atras atentia ca ar trebui sa ne mutam in rezerva . L-au dus pe bb la nou nascuti si pe mine in salon . Eram ca in transa , turbata de somn . Le-am zis celorlalte mamici ca eu o sa dorm un pic , dar sa nu-si faca probleme ca-s rupta de somn si nu ma deranjeaza galagia . Am dormit ca bolovanul cam 2 ore si cand m-am trezit m-am uitat in patutul lui bb : era gol Surprised . Am sarit ca arsa si m-am dus sa-l caut . Era in salonul de nou nascuti , dar asistentele nu m-au lasat sa mi-l iau singura Laughing . Mi l-au adus ele , si de-atunci nu ne-am mai despartit .
Abia atunci a inceput sa-mi fie teama de nastere si sa ma gandesc ca am avut mare noroc amandoi si ca ar fi fost posibil ca lucrurile sa nu mearga asa de bine . Chiar si acum mi-e teama de nastere Shocked .
Sus In jos
laly
administrator
administrator
laly


Numarul mesajelor : 1563
Varsta : 47
Localizare : South Milwaukee - Wisconsin- USA
Data de inscriere : 14/01/2008

Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii? Empty
MesajSubiect: Re: Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii?   Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii? EmptyLun Mai 05, 2008 1:39 am

Stiti povestea drobului de sare, ce ar fi fost daca ar fi cazut drobul de sare?
Asa si noi ne facem griji si pentru ce a trecut deja, daca nu decurgea nasterea cum trebuie, daca bb nu era sanatos, etc, e normal sa ne facem griji ptr ca a inceput o noua etapa in viata noastra, cea de mamica.
Sus In jos
https://bebe.forum.st
geaninaandries
bebelus
bebelus
geaninaandries


Numarul mesajelor : 31
Varsta : 46
Localizare : botosani
Data de inscriere : 28/04/2008

Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii? Empty
MesajSubiect: Re: Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii?   Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii? EmptyMar Mai 06, 2008 9:25 am

eu am aflat cu doua luni inainte de nunta si am fost foarte fericita, pt ca ne doream foarte mult un bebe, dar dupa ce mi-am facut analizele am aflat ca am RH negativ si m-am speriat foarte tare, dar totul a fost bine,
Sus In jos
janet
moderator1
moderator1
janet


Numarul mesajelor : 2141
Varsta : 50
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 26/01/2008

Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii? Empty
MesajSubiect: Re: Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii?   Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii? EmptyMier Mai 07, 2008 4:46 pm

Sa ai grija la a doua sarcina ; sotul ce RH are ? Am scris un articol ca raspuns la intrebarea ta legata de RH . Sa-l citesti si o sa vezi ca nu-i asa o tragedie ; totul e sa respecti niste reguli si sa urmaresti anticorpii .
Bafta cuu bb 2 , cand vei hotari sa-l faci 44 .
Sus In jos
gaby22
bebelus
bebelus
gaby22


Numarul mesajelor : 42
Varsta : 38
Localizare : Oradea
Data de inscriere : 24/04/2008

Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii? Empty
MesajSubiect: Re: Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii?   Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii? EmptyJoi Mai 08, 2008 3:58 pm

eu simteam ca am ramas gravida ptr ca am planuit sarcina si ma asteptam sa se pozitiveze testul
l-am facut cu 2 zile inainte de ciclu si a aparut doar o liniuta.....am fost foarte dezamagita dar stiam ca va fi bine
apoi peste vreo 3 zile mi l-am facut iar si surpriza s-a pozitivat
radu cand a aflat mi-a zis ca stie....habar n-aveam de unde.....dar s-a bucurat si el foarte tare
mai greu ne-a fost sa le spunem parintilor ptr ca noi nu stateam pe-atunci impreuna, fiecare statea la parintii lui
bineinteles ca s-au uitat cam ciudat la noi, dar s-au impacat cu ideea destul de repede
Sus In jos
http://www.patrick0andrei2.piczo.com
janet
moderator1
moderator1
janet


Numarul mesajelor : 2141
Varsta : 50
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 26/01/2008

Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii? Empty
MesajSubiect: Re: Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii?   Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii? EmptyVin Mai 09, 2008 9:30 am

Jos palaria Gaby ! Ati avut mare curaj si ati dat dovada de o responsabilitate rar intalnita la tinerii din ziua de azi . Felicitari 27 .
Erati practic adolescenti cand ai ramas insarcinata ; multi ar prefera sa mai "golaneasca" un pic . Sa ai o nunta de vis si o viata de poveste 97 97 .
Sus In jos
gaby22
bebelus
bebelus
gaby22


Numarul mesajelor : 42
Varsta : 38
Localizare : Oradea
Data de inscriere : 24/04/2008

Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii? Empty
MesajSubiect: Re: Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii?   Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii? EmptyVin Mai 09, 2008 10:40 am

multumesc frumos janet!!!!!! 42 44
Sus In jos
http://www.patrick0andrei2.piczo.com
dicu_gta
mamicuta noastra cu gemeni
mamicuta noastra cu gemeni
dicu_gta


Numarul mesajelor : 57
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 05/05/2008

Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii? Empty
MesajSubiect: Re: Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii?   Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii? EmptyVin Mai 23, 2008 8:07 am

Sunt din nou insarcinata!
Ieri mi-am facut un test, dupa ce imi intarziase 2 zile ciclul. Nu-mi vine sa cred. Nici nu stiam ce reactie sa am. E un amestec de fericire, emotie, in acelasi timp grija, teama... Ariadna are 1 an si 9 luni si am fi vrut sa amanam conceperea celui de-al doilea bebe. Sper sa fie bine.
Sus In jos
cristinarat
graviduta noastra
graviduta noastra
cristinarat


Numarul mesajelor : 918
Varsta : 43
Localizare : arad
Data de inscriere : 21/02/2008

Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii? Empty
MesajSubiect: Re: Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii?   Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii? EmptyVin Mai 23, 2008 8:23 am

Felicitari pentru sarcina!!!!!!!!!!! Doamne ajuta sa mearga totul bine si sa ai o sarcina usoara!!!!! Smile I love you S uite asa ne adunam incetul cu incetul in clubul gravidutelor!!! 44
Sus In jos
dicu_gta
mamicuta noastra cu gemeni
mamicuta noastra cu gemeni
dicu_gta


Numarul mesajelor : 57
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 05/05/2008

Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii? Empty
MesajSubiect: Re: Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii?   Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii? EmptyVin Mai 23, 2008 9:05 am

Multumesc Cristina. Multa sanatate si voua!
Sus In jos
janet
moderator1
moderator1
janet


Numarul mesajelor : 2141
Varsta : 50
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 26/01/2008

Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii? Empty
MesajSubiect: Re: Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii?   Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii? EmptyVin Mai 23, 2008 9:11 am

Inca o data felicitari !
Si eu mi-am facut ieri un test , dar a aparut o singura liniuta . Ca si tine nu voiam bb2 acum , dar nici nu stiu daca sa ma bucur sau nu .
Sus In jos
laly
administrator
administrator
laly


Numarul mesajelor : 1563
Varsta : 47
Localizare : South Milwaukee - Wisconsin- USA
Data de inscriere : 14/01/2008

Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii? Empty
MesajSubiect: Re: Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii?   Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii? EmptyVin Mai 23, 2008 6:15 pm

FELICITARIIIIIII FELICITARIIIIII SA-TI DEA DOMNUL MULTA SANATATE SI PUTERE SA DUCI SARCINA PANA LA CAPAT CU BINE 57 . 97 27 39
Sus In jos
https://bebe.forum.st
cristina strete
bebbelus
bebbelus
cristina strete


Numarul mesajelor : 1042
Varsta : 41
Localizare : LISABONA
Data de inscriere : 21/02/2008

Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii? Empty
MesajSubiect: Re: Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii?   Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii? EmptySam Aug 23, 2008 12:37 am

la o luna de la prima intalnire am primit inelul de logodna si am planificat bb pt anul urmator,pt ca atunci am schimbat locul de munca si mai trebuia sa asteptam cateva luni ca sa fie toate in regula,asa ca am numarat,am calculat zilele fertile,ne-am apucat de treaba si dimineata urmatoare sotul meu zicea ca sunt insarcinata Laughing Laughing Laughing ca sa vedeti cata incredere are in el Laughing Cool . dupa cateva zile mi-am luat testul de sarcina,a iesit pozitiv si dupa vreo 2 saptamani mia confirmat medicul sarcina. am fost tare fericiti. inainte sa fac testul am pus o sampanie la rece Very Happy
Sus In jos
emidiaconu
bebelus
bebelus
emidiaconu


Numarul mesajelor : 233
Varsta : 46
Localizare : targu mures
Data de inscriere : 04/02/2008

Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii? Empty
MesajSubiect: Re: Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii?   Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii? EmptyMar Aug 26, 2008 1:12 pm

happy new year bravooooo
Sus In jos
emidiaconu
bebelus
bebelus
emidiaconu


Numarul mesajelor : 233
Varsta : 46
Localizare : targu mures
Data de inscriere : 04/02/2008

Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii? Empty
MesajSubiect: Re: Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii?   Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii? EmptyMar Aug 26, 2008 1:17 pm

mia mi-a fost putin teama la aflarea vestii ca doar era al treilea copil...insa sotul era bucuros si zicea ca trebuie sa fie fetita...m-a incurajat mult si la 20 sapt eram sigura ca era fetita ,o vazusem la eco si de fericire am sunat pe toata lumea,sora mea a fost prima si dupa familia si toti cunoscutii...dupa cateva zile am inceput sa ne uitam dupa cercei si bratara...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii? Empty
MesajSubiect: Re: Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii?   Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii? Empty

Sus In jos
 
Sunt insarcinata !!!!!!Cum ati reactionat la aflarea vestii?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Nazdravaniile copilului
» Ce personaj sunt?
» MAMI VREAU O PAPUSA .....DESI SUNT BAIETEL

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Ingerasul meu -Totul despre familie si bebe :: Vreau un bebe :: Clubul viitoarelor mamici-
Mergi direct la: