Ingerasul meu -Totul despre familie si bebe
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Ingerasul meu -Totul despre familie si bebe

 
Pagina de startPagina de start  AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Lenjerie sexy sau pijamalute?

In jos 
+4
Giulyana
laly
janet
roxana23
8 participan?i
AutorMesaj
roxana23
administrator
administrator
roxana23


Numarul mesajelor : 529
Varsta : 39
Localizare : pitesti
Data de inscriere : 22/01/2008

Lenjerie sexy sau pijamalute? Empty
MesajSubiect: Lenjerie sexy sau pijamalute?   Lenjerie sexy sau pijamalute? EmptyVin Feb 15, 2008 4:41 am

Fetelor stateam intr-o zi si ma gandeam ca din garderopa mea cam lipsesc lenjeriile sexy!!!Eu cred ca o femeie ar trebui sa se puna in valoare si sa arate bine chiar si atunci cand doarme .Asa ca lenjeriile sunt accesoriile de noapte .Depinde de culoare si de fantezii
Voi ce alegeti?
Sus In jos
http://www.ingerasulmeu.com
janet
moderator1
moderator1
janet


Numarul mesajelor : 2141
Varsta : 50
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 26/01/2008

Lenjerie sexy sau pijamalute? Empty
MesajSubiect: Re: Lenjerie sexy sau pijamalute?   Lenjerie sexy sau pijamalute? EmptyMier Feb 20, 2008 8:26 pm

Eu sunt cu pijamalutele , chiar daca un pic mai sexy . Am de tot soiul : si normale si mai "dragalase" .
Mi-am cumparat o data o camasuta super sexy , din satin . Cu bretele fideluta , scurta si cambrata , visina putreda ... o nebunie . In afara de faptul ca mi-au inghetat salele peste noapte , restul a fost la fel lol! lol! lol! .
Sus In jos
laly
administrator
administrator
laly


Numarul mesajelor : 1563
Varsta : 47
Localizare : South Milwaukee - Wisconsin- USA
Data de inscriere : 14/01/2008

Lenjerie sexy sau pijamalute? Empty
MesajSubiect: Re: Lenjerie sexy sau pijamalute?   Lenjerie sexy sau pijamalute? EmptyJoi Feb 21, 2008 7:45 pm

janet a scris:

Mi-am cumparat o data o camasuta super sexy , din satin . Cu bretele fideluta , scurta si cambrata , visina putreda ... o nebunie . In afara de faptul ca mi-au inghetat salele peste noapte .
Misto lol! lol! , si mie imi place lenjeria sexi, oricum o port doar in momentele speciale :oops: :D ca altfel prefer pijamaua in care sa stau comod si sa nu-mi inghete salele ca sunt cam friguroasa de felul meu.
Sus In jos
https://bebe.forum.st
Giulyana
bebelus
bebelus
Giulyana


Numarul mesajelor : 41
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/04/2008

Lenjerie sexy sau pijamalute? Empty
MesajSubiect: Re: Lenjerie sexy sau pijamalute?   Lenjerie sexy sau pijamalute? EmptyMar Apr 08, 2008 10:13 am

noi dormim in pielea goala. asa pe timpul noptii am mereu surprize placute ! Very Happy Very Happy
Sus In jos
laly
administrator
administrator
laly


Numarul mesajelor : 1563
Varsta : 47
Localizare : South Milwaukee - Wisconsin- USA
Data de inscriere : 14/01/2008

Lenjerie sexy sau pijamalute? Empty
MesajSubiect: Re: Lenjerie sexy sau pijamalute?   Lenjerie sexy sau pijamalute? EmptyMar Apr 08, 2008 10:19 am

Very Happy bravo voua
Sus In jos
https://bebe.forum.st
sorina
primii passi
primii passi
sorina


Numarul mesajelor : 226
Varsta : 37
Localizare : cluj-napoca
Data de inscriere : 04/04/2008

Lenjerie sexy sau pijamalute? Empty
MesajSubiect: Re: Lenjerie sexy sau pijamalute?   Lenjerie sexy sau pijamalute? EmptyVin Apr 18, 2008 12:25 pm

bravo voua giulyana...si mie imi plac lenjeriile sexi .numai in seriele speciale,dar mai mult prefer pijamalele fiindca imi tin de cald la sale Laughing Laughing .inainte de casatorie si noi dormeam in pielea goala acuma cred ca as ingheta de frig Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Sus In jos
roxana23
administrator
administrator
roxana23


Numarul mesajelor : 529
Varsta : 39
Localizare : pitesti
Data de inscriere : 22/01/2008

Lenjerie sexy sau pijamalute? Empty
MesajSubiect: Re: Lenjerie sexy sau pijamalute?   Lenjerie sexy sau pijamalute? EmptyDum Apr 20, 2008 1:26 am

Very Happy hmm sunt placute ambele cazuri si goala si cu lenjerie !!!!
Sus In jos
http://www.ingerasulmeu.com
janet
moderator1
moderator1
janet


Numarul mesajelor : 2141
Varsta : 50
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 26/01/2008

Lenjerie sexy sau pijamalute? Empty
MesajSubiect: Re: Lenjerie sexy sau pijamalute?   Lenjerie sexy sau pijamalute? EmptyDum Apr 20, 2008 10:13 pm

Si noi am dormit multa vreme despuiati , dar dupa ce a aparut bb nu s-a mai intamplat Cool . De cand il cunosc pe B m-am obisnuit sa dorm fara lenjerie intima ; lui ii place sa dorm in camasa de noapte , ca se ridica Very Happy Very Happy . E in culmea fericirii cand mergem la tara , pt ca nu caram pijamale dupa noi , iar mama soacra imi da mereu camasa de noapte Laughing .
Sus In jos
gabi_gino2005
moderator2
moderator2



Numarul mesajelor : 190
Varsta : 40
Localizare : Giurgiu
Data de inscriere : 24/03/2008

Lenjerie sexy sau pijamalute? Empty
MesajSubiect: Re: Lenjerie sexy sau pijamalute?   Lenjerie sexy sau pijamalute? EmptyDum Apr 20, 2008 11:24 pm

eu nu sunt foarte friguroasa insa prefer in sa dorm doar vara in camasa de noapte in rest in pijama
Sus In jos
cristina strete
bebbelus
bebbelus
cristina strete


Numarul mesajelor : 1042
Varsta : 41
Localizare : LISABONA
Data de inscriere : 21/02/2008

Lenjerie sexy sau pijamalute? Empty
MesajSubiect: Re: Lenjerie sexy sau pijamalute?   Lenjerie sexy sau pijamalute? EmptyMier Mai 07, 2008 11:22 am

pt zilele delicate pijamale, in rest lenjerie sexy sau nimic 67
Sus In jos
Vani21
moderator2
moderator2



Numarul mesajelor : 1
Varsta : 35
Localizare : Alba Iulia
Data de inscriere : 14/06/2012

Lenjerie sexy sau pijamalute? Empty
MesajSubiect: Re: Lenjerie sexy sau pijamalute?   Lenjerie sexy sau pijamalute? EmptyJoi Iun 14, 2012 11:37 am

Acuma pe vara tot in piele goala dormim :P
Sus In jos
 
Lenjerie sexy sau pijamalute?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Ingerasul meu -Totul despre familie si bebe :: Despre noi femeile :: Intre noi femeile :: Hai sa vorbim si despre sex-
Mergi direct la: